Blogger tarafından desteklenmektedir.

Dikkat‼️ kilo kaybına Hazır olun✔️✔️ süt tarçın
Dikkat kilo vermek için hazırlanan bir kür tarifi videoda


Dikkat‼️ kilo kaybına Hazır olun✔️✔️ süt tarçın

Bu Yemekler Bir Harika kanalına abone olun yayınlanan en yeni tarifleri ilk siz izleyin abone olmak için
https://www.kisa.link/LO4g


MALZEMELER

1 SU BARDAGİ SUT (ılık yada soğuk)

1cay kaşığı dolusu tarçın


HAZIRLANIŞI


Sütte bulunan protein metabolizmayı hızlandırıcı ve yağ yakımını kolaylaştırma özelliğine sahip.

Tarçınsa tok tutma ve tatlı krizlerini bastırmada çok başarılıyken diğer yandan vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor, sindirim sisteminizin daha iyi çalışmasını sağlıyor. Ayrıca şişkinliğe ve hazımsızlığa neden olan bakterilerle de savaşan tarçın şişkinlik problemlerini de ortadan kaldırıyor.

İşte bu iki süper kahraman yani süt ve tarçın bir araya geldiğinde ise hem kilo vermeye yardımcı hem de sağlığınız için çok faydalı bir besine dönüşüyor.

Mis gibi kokusu ve lezzetiyle de bildiğimiz zayıflama yöntemlerinden çok daha keyifli olan tarçınlı süt, içine şeker eklemediğiniz ve diğer öğünlerde de sağlıklı beslenmeyi sürdürdüğünüz takdirde ayda 4 kiloya kadar da zayıflamanızı da sağlıyor.

Tarçınlı sütün tek faydası bununla sınırlı değil tabii ki. Tarçınlı süt ayrıca uykusuzluk problemine iyi geliyor ve yatmadan önce içildiğinde kısa sürede uykuya dalmanızı sağlıyor.

Boğazı yumuşatarak üst solunum yolu hastalıklarının iyileşmesine katkıda bulunuyor. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlayarak kabızlık sorununa çözüm oluyor. Son olarak kan şekerini düzenleyip tansiyonu da düşürmeye yardımcı oluyor.


İkindide ara öğün olarak ve gece yatmadan önce bu karışımdan birer bardak için. Gece yatmadan önce içmeniz uyurken bile yağ yakmanızı sağlayabilir. Günde 2 kez içebileceğiniz tarçınlı sütü düzenli olarak tükettiğiniz takdirde ayda 4 kilo verebilir, özellikle karın ve bel çevresindeki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.

Tabii tarçınlı sütün zayıflamaya katkıda bulunması için başka tatlı tüketmemeniz, meyve ve sebze ağırlıklı beslenmeniz ve özellikle akşam 8'den sonra hiçbir şey yememeniz gerekiyor.


DOKTORUNUZA DANİŞMADAN LÜTFEN UYGULAMAYINIZ

Hiç yorum yok